Testy na prijímačky – Matematika (92 testov)

Prijímacie skúšky z matematiky na strednú školu

Milí študenti! Spravte si testy z matematiky na prijímacie skúšky (prijímacie pohovory) na strednú školu. Testy, ktoré sú on-line, si môžete spraviť alebo stiahnuť nižšie. Tieto testy sa vyskytli v posledných rokoch na niektorej zo stredných škôl na Slovensku. Pozor! Učitelia sem radi chodia a inšpirujú sa, takže niektoré z týchto testov sa môžu objaviť aj na vašej skúške. Držíme palce na prijímačkách!

Vážení stredoškolskí profesori! Cieľom tohoto projektu je rozširovať vzdelanosť a pripravovať žiakov základných škôl na prijímací pohovor na strednú školu. Neváhajte a inšpirujte sa. Budeme radi, keď nám potom pošlete testy z prijímačiek z Vašej školy na náš e-mail simona@euroekonom.sk. Ďakujeme!

Matematika – testy na prijímačky

Letecké testy – testy na skúšky z letectva

Na stránke Testy z letectva nájdete množstvo rôznych testov a kvízov, ktoré Vám pomôžu pri príprave na skúšky z letectva alebo jednoducho rozšírení svojich znalostí o tejto oblasti.

Testy z letectva je on-line služba, ktorá Vám umožní overiť Vaše znalosti o leteckej doprave a letectve. S Testami z letectva môžete zlepšiť svoje vedomosti o leteckej bezpečnosti a pravidlách letectva, kedykoľvek a kdekoľvek.

Autoškola – testy na prijímačky

On-line Testy z autoškoly poskytujú rozmanité typy testov, ktoré zahrňujú otázky z dopravných značiek, pravidiel cestnej premávky a situácií na ceste.

Testy autoškoly sú on-line služba, ktorá umožňuje potenciálnym vodičom trénovať si svoje vedomosti o cestnej premávke a pripraviť sa na skúšku na získanie vodičského oprávnenia. Vďaka on-line službe Testy autoškoly môžu budúci vodiči trénovať svoje znalosti kedykoľvek a kdekoľvek, čo im umožňuje získať väčšiu istotu a sebadôveru pred skúškou.

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥